REKLAMA
REKLAMA

Moses: Piłka nożna moim sposobem na życie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  24.06.2020 13:33
Moses: Piłka nożna moim sposobem na życie

Victor Moses  |  fot. Konstantin Chalabov /Sputnik/ Hepta /Sport P

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Z końcem czerwca tego roku wygasa umowa na wypożyczenie Victora Mosesa do Interu Mediolan z Chelsea FC. Nigeryjczyk w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dał do zrozumienia, że chcę zostać w szeregach Nerazzurrich na dłużej, mając cel, aby wygrywać trofea pod skrzydłami Antonio Conte.

29-latek trafił do teamu z Lombardii w styczniu. Inter ma jednocześnie możliwość wykupienia zawodnika.

- Uwielbiam piłkę nożną, to moja pasja od dziecka - mówił Moses cytowany przez Football Italia.

- Jest w mojej krwi i tym, co uwielbiam robić. Punktem zwrotnym w mojej karierze był debiut w Crystal Palace w wieku 16 lat - kontynuował zawodnik.

- Wszedłem na boisko, atmosfera była niesamowita. To sprawiło, że piłka nożna jest moim sposobem na życie. To coś, dzięki czemu mogę dawać z siebie wszystko ze 100-procentowym zaangażowaniem - uzupełnił Moses.

Przechodząc z ekipy z zachodniego Londynu, do teamu z miasta mody piłkarz trafił na swoje drodze na Włocha Conte. Moses nie szczędził pochwał w kierunku byłego trenera między innymi Juventusu FC.

- To świetny człowiek i trener, znam dobrze jego metody. Chce od swoich piłkarzy wszystkiego, co najlepsze, i to jest główny powód, dla którego tu jestem. Miałem okazję współpracować z nim już wcześniej, zdając sobie sprawę z tego, że u Conte trzeba ciężko pracować, ale też bawiąc się z gry w piłce, pamiętając o planie na grę - przekonywał reprezentant Nigerii.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy