REKLAMA
REKLAMA

Motywująca przemowa piłkarzy w szatni Juve

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  24.06.2020 11:22
Motywująca przemowa piłkarzy w szatni Juve

Leonardo Bunucci  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
La Gazzetta dello Sport ujawniła na swoich łamach, że po przegranym finale Pucharu Włoch w szatni Juventusu FC głos postanowili wziąć Gianluig Buffon, Leonardo Bonucci i Giorgio Chiellini. Tercet BBC dał do zrozumienia reszcie drużyny, że Juve nie jest jeszcze pewne wygrania scudetto, więc cały czas jest potrzebna niezbędna koncentracja i maksymalne zaangażowanie.

Popularny włoski dziennik twierdzi, że trójka wymienionych wyżej piłkarzy nie komentowała kwestii taktycznych. Buffon, Bonucci i Chiellini skupili się natomiast na tym, aby uświadomić drużynie, że ta musi walczyć do końca sezonu, gdzie każdy kolejny mecz jest wielką niewiadomą.

Piłkarze wzięli sprawy w swoje ręce, Juventus wrócił na zwycięski szlak


Zawodnicy odnieśli się też do Ligi Mistrzów, uświadamiając jednocześnie wszystkim, że to są najważniejsze na najbliższy czas cele Juve, więc nie należy sobie zaprzątać głowy innymi sprawami.

- Los jest w naszych rękach, wszyscy musimy wiosłować po tej samej stronie i nie możemy sobie pozwolić na relaks. Musimy teraz wrócić do gry w lidze w wielkim stylu - miał powiedzieć w szatni jeden z zawodników Starej Damy.

Przypomnijmy, że w miniony poniedziałek turyński team w delegacji wygrał 2:0 z Bologną FC, umacniając się na pozycji lidera rozgrywek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Monochromatyczn | 24.06.2020 11:51

Zespół jest bez trenera, więc wkroczyć muszą senatorowie. BBC pewnie spokojnie pociągnęliby to do końca sezonu, gdyby tylko Sarri im nie przeszkadzał.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy