REKLAMA
REKLAMA

Transfery. Giuntoli: Milik albo podpisze kontrakt, albo odejdzie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: DAZN  |  23.06.2020 22:30
Transfery. Giuntoli: Milik albo podpisze kontrakt, albo odejdzie

Arkadiusz Milik  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Cały czas nierozstrzygnięta jest kwestia przyszłości Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski ma kontrakt ważny z klubem z Kampanii do końca czerwca 2021 roku, ale na razie nie kwapi się do parafowania nowej umowy. Tymczasem kilka zdań w sprawie byłego piłkarza AFC Ajaxu zabrał dyrektor sportowy Azzurrich.

Cristiano Giuntoli potwierdził, że jeśli Milik nie zdecyduje się na podpisanie nowego kontraktu, to zostanie wystawiony na listę transferową. Tym samym polski napastnik tego lata najpewniej zmieni klub.

Podpisuje pan czy zawraca głowę?


- Rozmawiamy z przedstawicielami Milika już jakiś czas. Do końca sezonu pozostało jeszcze trochę spotkań, więc każda ze stron analizuje sytuację - mówił działacz Napoli w rozmowie z DAZN.

- Na razie nowej umowy nie ma. W każdym razie będziemy szczęśliwi, jeśli uda się ją wypracować. Jeśli nie, to Arek trafi na listę transferową. To z pewnością zawodnik, który warto jest dużych pieniędzy - zaznaczył Giuntoli.

Medialne doniesienia wskazują, że władze triumfatora Pucharu Włoch oczekują 50 milionów euro za reprezentanta Polski. Milik znajduje się na celowniku takich ekip jak: Juventus FC, Arsenal FC, czy Tottenham Hotspur.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
09.08 01:12
08.08 14:47