REKLAMA
REKLAMA

De Rossi zostanie trenerem Ascoli?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Tuttosport  |  23.06.2020 12:19
De Rossi zostanie trenerem Ascoli?

Daniele De Rossi  |  fot. ASInfo

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według najnowszych doniesień Tuttosport sternicy Ascoli Calcio rozważają zatrudnienie Daniele De Rossiego na stanowisku pierwszego trenera. Przypomnijmy, że 36-latek na początku roku ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery.

De Rossi większość swojej piłkarskiej kariery spędził w AS Romie, skąd w 2019 roku trafił do Boca Juniors. Na koncie byłego już piłkarza są między innymi takie sukcesy jak dwukrotny triumf w Pucharze Włoch, czy mistrzostwo świata wywalczone w 2006 roku z reprezentacją Italii.

W związku z tym, że coraz bardziej prawdopodobne jest, że z posadą opiekuna Bianconerich może pożegnać się Guillermo Abascal, to coraz bardziej realny scenariusz zakłada, że De Rossi mógłby zająć jego miejsce. Dla rodowitego rzymianina byłaby to pierwsza praca szkoleniowa.

Ascoli po rozegraniu 29 meczów ligowych plasuje się na 17. pozycji w tabeli Serie B. W dwóch meczach po koronapauzie ekipa z Marche za każdym razem schodziła z placu gry na tarczy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

xxBANGxx | 23.06.2020 13:57

De Rossi może być w  przyszłości świetnym trenerem.
Jako piłkarz był doskonały taktycznie. Mój ulubiony Romanista.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy