REKLAMA
REKLAMA

Konflikt w sztabie szkoleniowym Interu?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Corriere dello Sport  |  22.06.2020 15:41
Konflikt w sztabie szkoleniowym Interu?

Antonio Conte  |  fot. Abaca / Hepta / SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Włoskie media poinformowały w poniedziałek, że w sztabie szkoleniowym Interu Mediolan miało dojść do konfliktu. W wyniku nieporozumień z Antonio Conte z klubem miał się pożegnać trener przygotowania fizycznego Julio Tous Fajardo.

Trener miał odejść z klubu w tym miesiącu, a jak informuje Corriere dello Sport, przyczyna tego miała miała być różnica zdań z trenerem Nerazzurrich Antonio Conte.

Informacje włoskich mediów są zaskoczeniem, bowiem Conte bardzo dobrze znał się z Tous Fajardo. Wcześniej współpracowali ze sobą w Juventusie, reprezentacji Włoch oraz Chelsea.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

BOYSSAN | 22.06.2020 15:50

Ktos musial odpowiedziec za ponad przecietna ilosc kontuzji miesniowych w tym sezonie.

wojojuve | 22.06.2020 18:04

Okres Conte w Juve zapamiętałem jako okres z bardzo małą liczbą kontuzji mięśniowych. Zdziwiłem się, że teraz tyle ich jest w Interze. Może rzeczywiście wina trenera od przygotowania fizycznego.

Chichot | 23.06.2020 08:29

Widzisz Boyssan, pisałem że sztab do wymiany to nie wierzyłeś.
"w sztabie szkoleniowym pracują fachowcy , niektórzy jak Pintus podobno wybitni od przygotowania fizycznego , tu nie ma drugiego dna Sensi nie ma po prostu zdrowia"

Sztab to nie tylko Pintus i coś tu nie gra bo Sensi będzie pauzował 150 dni w tym sezonie a w poprzednim to tylko 14 dni. Dwa lata temu to 54 dni, mimo wszystko to trzy razy mniej niż w tym sezonie. Sztab dał du... po całości.

vahuPL | 23.06.2020 10:22

Problem polega na tym, że trening trzeba dobrać do zawodnika. Moim zdaniem w Interze widać, że coś jest nie tak z obciążeniami (choćby kontuzje Sensiego), bo po pierwsze jest sporo kontuzji wyglądających na przeciążenia, a po drugie może o tym świadczyć styl, gdzie pierwsza połowa jest zazwyczaj bardzo mocna, a w drugiej nagle ktoś wyłącza prąd i jest sporo "głupich" błędów mogących wynikać ze zmęczenia organizmu.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy