REKLAMA
REKLAMA

Media: Fiorentina złożyła zapytanie o Ibrahimovicia

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Nazione  |  21.06.2020 15:47
Media: Fiorentina złożyła zapytanie o Ibrahimovicia

Zlatan Ibrahimović  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W ostatnim czasie światło dzienne ujrzała wiadomość, że ACF Fiorentina wyraża zainteresowanie pozyskaniem Thiago Silvy z Paris Saint-Germain. Tymczasem najnowsze doniesienia mediów sugerują, że klub z Toskanii może być również chętny na pozyskanie Zlatana Ibrahimovicia na zasadzie wolnego transferu.

Szwedzki napastnik ma kontrakt ważny z AC Milanem tylko do końca sezonu. Tym samym nieznany jest los zawodnika w niedalekiej przyszłości.

Ibrahimovic dołączy do ekipy z Toskanii?


Fiorentina już zasłynęła z tego, że pozyskała do siebie doświadczonego weterana w osobie Francka Ribery'ego, który w koszulce teamu z Toskanii wywarł pozytywny wpływ na pozostałych członków drużyny.

Przypomnijmy, że w kontekście Brazylijczyka Thiago Silvy i jego ewentualnego powrotu do Włoch odniosła się stacja Sky Sport Italia. Z kolei Le Nazione donosi, że sternicy Violi skontaktowali się już z agentem "Ibracadabry" w osobie Mino Raioli, chcąc rozeznać się w sprawie ewentualnego transferu.

Ostatnio spekulowało się, że Ibrahimovic latem może wrócić do Szwecji, gdzie kontynuowałby swoją karierę w Hammarby IF. Niewykluczone jednak, że możliwość gry w jednym zespole z Francuzem Riberym przekonać Ibrahimovicia do kontynuowania kariery w Serie A.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
25.09 17:58