REKLAMA
REKLAMA

Media: Roma ukarze Juana Jesusa

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  21.06.2020 13:34
Media: Roma ukarze Juana Jesusa

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szerokim echem odbił się ostatni komentarz Juana Jesusa na łamach jednego z portali społecznościowych, który miał krytyczny oddźwięk związany z sytuacją finansową AS Romy. Wygląda na to, że klub ukarze zawodnika finansowo.

Brazylijczyk sarkastyczny komentarz związany z wykluczeniem jego osoby ze zdjęcia zespołu wyraził na łamach Instagrama. Niemniej nie tylko na to pozwolił sobie 29-latek. Później Juan Jesus odniósł się też do spraw finansowych rzymskiego klubu.

Corriere dello Sport donosi na swoich łamach, że incydent z udziałem zawodnika rozgniewał prezesa Romy Guido Fiengę, który miał już poinformować agenta piłkarza, że Juan Jesus musi się liczyć z karą w postaci grzywny.

Brazylijski defensor najpewniej nie otrzyma też okazji do gry w środowym boju, w którym team z Wiecznego Miasta zmierzy się z UC Sampdorią. Przypomnijmy, że brutto apanaże Juana Jesusa wynoszą cztery miliony euro rocznie. Zarobki netto zawodnika kształtują się w wysokości mniej więcej 2,2 milionów euro rocznie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

renegat | 21.06.2020 14:41

zeby chlopaczek jeszcze cokolwiek gral za te 2,2 mln euro netto. a tymczasem to kompletne nul.
.
Roma powinna koniecznie przewietrzyc szatnie. niekonicznie wlasciwie zaczyna od Petriaciego.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy