REKLAMA
REKLAMA

Everton, Newcastle, Juve i Napoli chcą Kessiego

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Tuttosport  |  21.06.2020 11:45
Everton, Newcastle, Juve i Napoli chcą Kessiego

Franck Kessie  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Franck Kessie według doniesień Tuttosport znajduje się na celowniku Evertonu i Newcastle. 23-latek budzi także zainteresowanie u klubów z Serie A.

Obecna umowa środkowego pomocnika z klubem z miasta mody obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. W trakcie trwającej kampanii zawodnik wystąpił łącznie w 26 spotkaniach.

Ostatnio coraz częściej słychać głosy, że Kessie może w trakcie najbliższej sesji transferowej zmienić klub. Oprócz zainteresowania klubów z Premier League zawodnika w swoich szeregach widzieliby chętnie także decydenci Juventusu FC, czy SSC Napoli.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 9 komentarzy

Fan_Tulipan | 21.06.2020 14:07

Niech idzie do Evertonu lub Newcastle.
Anglia to ulubiony kierunek Murzynów.

renegat | 21.06.2020 14:42

nie. Kessi powinien zostac w Milanie. to bedzie jego sezon. ale pilka lezy po stronie dzialaczy.

kubaFR | 21.06.2020 16:04

Nie mów tak brzydko bo cię dopadnie blak lajfs meter

Mucha52 | 21.06.2020 17:21

kubaFR Przynajmniej gościu nie udaje ze lubi czarnych,takie opinie trzeba szanować. Wolę takich ludzi aniżeli popaprańców którzy wszystko i wszystkich kochają i ponad wszystko cenią poprawność polityczną.

MarseilleFan | 21.06.2020 19:38

Fan tulipan nie dośc że nienawidzi swoich rodaków to jeszcze jest rasistą. Taki plebs powinno się wieszać.

Fan_Tulipan | 21.06.2020 20:00

Według słowników – w tym „Słownika Języka Polskiego” PWN – słowo „Murzyn” jest neutralne i nie jest opatrzone kwalifikatorem „pogardliwie”, którym z kolei oznaczone jest słowo „czarnuch” (ang. nigger). Opinię tą podzielają m.in. językoznawcy: profesorowie Jerzy Bralczyk i Jan Miodek.

@MarseilleFan
Na jakiej podstawie napisałeś, że nienawidzę rodaków i jestem rasistą? Co prawda jesteś trochę przytępawy ale nie usprawiedliwia to abyś kierował takich wpisów pod moim adresem.

MarseilleFan | 21.06.2020 21:57

Według słowników rasistą jest osoba, która klasyfikuje czy ocenia ludzi na podstawie koloru skóry. A to, że nienawidzisz rodaków widac po twoich wpisach na temat choćby Milika czy Błaszczykowskiego dla których nie masz odrobiny szacunku. Uważasz się za eksperta ale jesteś zwykłym neandertalczykiem.

Mucha52 | 21.06.2020 22:58

Akurat większość tutaj komentujących nigdy nie miała do czynienia z żadnym czarnym. Ja osobiście z pierwszej ręki widziałem do czego są zdolni rabując paląc sklepy w dodatku we własnej okolicy. Cała ta smierć Gorge floyda który był wielokrotnie skazanym kryminalistą była tylko pretekstem do rabowania oczywiście media tego nie piszą. Całą ta otoczka Black lives matter to zwykle g.wno mające na celu odwrócenie rzeczywistości afro-Amerykanów którzy na każdym kroku krzyczą o rasizmieI absolutnie nie chcą słyszeć o czystych faktach czy statystykach z których wynika ze w ze z całej populacji USA około 13 %  to afro-Amerykanie  którzy popełniają 50% wszystkich przestępstw 90 % zabitych  Afro-Amerykanów było zabitych przez innych afro-Amerykanów oczywiście media nie podają.

Fan_Tulipan | 22.06.2020 09:02

Pisząc komentarze na tym portalu dla mnie Milik i Błaszczykowski w pierwszej kolejności nie są rodakami, a piłkarzami. Oceniam ich klasę sportową, formę, itd. Jeżeli uważam, że np. Błaszczykowski nie nadaje się do reprezentacji to tak piszę, a nie owijam w bawełnę.
Czy selekcjoner Brzęczek nienawidzi rodaków, ponieważ ocenia np. Pazdana jako zawodnika nie nadającego się do reprezentacji? Nie. Ja również nie będę tworzył mitów o Błaszczu, że w Violi i Wolfsburgu miał piękną karierę, jak grał to nie odstawał, ludzie go szanowali i inne dyrdymały.

Słowo Murzyn jest częścią naszej kultury językowej i tego nie zmienisz. Choć część "poprawnych politycznie" próbuje.
U Ciebie w domu na ciasto z kakao zapewne mówi się "Afroamerykaniec", a u mnie "Murzynek". Julian Tuwim autor wiersza o Murzynku "Bambo" dla Ciebie jest rasistą i neandertalczykiem, a dla mnie jest poetą.
Ty jesteś tak "nierasistowski", że aż jesteś rasistowski w drugą stronę. Mniej więcej chodzi o to, że przepraszasz czarnych (co jest głupie), a sam potem wyzywasz i obrażasz białych.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy