REKLAMA
REKLAMA

Konflikt w Romie. Dyrektor sportowy zawieszony

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  18.06.2020 17:44
Konflikt w Romie. Dyrektor sportowy zawieszony

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
AS Roma w oficjalnym komunikacie poinformowała o zawieszeniu dyrektora sportowego Gianluki Petrachiego. Jego obowiązki, związane między innymi z transferami, przejął tymczasowo dyrektor generalny Guido Fenga.

"AS Roma może potwierdzić, że w dniu dzisiejszym, ze skutkiem natychmiastowym zawieszony został dyrektor sportowy Gianluca Petrachi. Trener oraz drużyna będą zarządzani bezpośrednio przez dyrektora generalnego Guido Fengę" - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Konflikt z prezydentem


Decyzja ta jest wynikiem nieporozumień między Petrachim, a prezydentem klubu Jamesa Palottą. W ubiegłym tygodniu miało dojść między nimi do kłótni w rozmowie telefonicznej.

Wszystko wskazuje na to, że AS Roma będzie starała się rozstać z Petrachim bez konieczności wypłacania mu pozostałej części wynagrodzenia, które gwarantuje mu obowiązująca do czerwca 2022 roku umowa.

Głównym kandydatem do objęcia stanowiska dyrektora sportowego Romy jest Morgan De Sanctis.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

BOYSSAN | 18.06.2020 18:48

Cyrku w Romie cd.

Kamciu | 19.06.2020 13:05

We Wloszech w ostatnich latach cyrk mozna bylo zaobserwowac juz w Interze, Napoli, Milanie, teraz Romie... ciekawe kiedy spotka to Juve?

BOYSSAN | 19.06.2020 19:39

@Kamciu Juve to nie spotka. Tzn nie można wykluczyć jakichś chwilowych problemów ale Juventus ma tak duże przychody ze łatwiej jest zarządzać pojawiającymi się problemami. Problem zaczyna się gdy masz niskie przychody , wysokie stałe koszty i wtedy dług rośnie bardzo szybko jak w Romie.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy