REKLAMA
REKLAMA

Sarri: Wszyscy jesteśmy rozczarowani

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Rai Sport  |  18.06.2020 07:50
Sarri: Wszyscy jesteśmy rozczarowani

Maurizio Sarri  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus FC w środowy wieczór przegrał kolejny mecz o trofeum w ostatnich miesiącach. Tym razem Stara Dama po serii rzutów karnych musiała uznać wyższość SSC Napoli, które wywalczył szósty w historii klubu Puchar Włoch. Po zakończeniu spotkania dobrą minę do złej gry starał się zachować szkoleniowiec teamu z Piemontu.

Turyński team w trakcie swojego meczu kolejny już raz wydawał się powolny i niekonsekwentny w swoich poczynaniach. Juventus nie potrafił zdobyć bramki w boju przeciwko AC Milanowi, grając z przewagą jednego zawodnika. Podobnie było w boju z ekipą z Kampanii. W zasadzie tylko dzięki heroicznej postawie Gigi Buffona turyński team zawdzięcza, że nie przegrał spotkania w regulaminowym czasie.

- Klub, piłkarze i kibice są rozczarowani, ale w tej chwili nie możemy zrobić więcej, ponieważ brakuje nam skuteczności - mówił Maurizio Sarri w rozmowie z Rai Sport.

Kolejny przeciętny występ Starej Damy


- Brakowało nam kilku zawodników, więc musieliśmy postawić na nieco innych piłkarzy, niż zwykle. Wciąż nasze przygotowanie fizyczne nie jest na optymalnym poziomie. Dobrze utrzymujemy się przy piłce, ale brakuje nam skuteczności, co ma wpływ na to, że nie zdobywamy bramek - kontynuował Włoch.

- Nie sądzę, że brakuje nam zaangażowania. Byliśmy maksymalnie skoncentrowania przez 90 minut gry, a tego nie da się zrobić bez zaangażowania - mówił były opiekun Chelsea FC.

Swój kolejny mecz Bianconeri rozegrają już w poniedziałek, mierząc się w delegacji z Bologną FC. Pierwszy gwizdek sędziego w tym boju zaplanowany jest na godzinę 21:45.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

marcin985 | 18.06.2020 09:36

Człowieku kogo ci brakowało ? Bez jaj sam się kompromitujesz. Sarri out !!!!!!

andi | 18.06.2020 10:10

Jak był w Neapolu to mówił, że Juve ma znacznie mocniejszą i głębszą kadrę. Jest w Turynie, to już pieprzy co innego. Jeśli z tym Panem nie można nic zrobić (czytaj: wygrać lub przynajmniej grać na odpowiednim poziomie), to powinien przyjść ktoś odpowiedni, kto to zrobi. Temu pseudo trenerowi trzeba jak najszybciej podziękować.

pochmurny | 18.06.2020 13:46

Sarri wykonał bardzo dobrą robotę w Empoli i Napoli. W Chelsea wygrał LE. W każdym klubie widać było rękę trenera. W Turynie natrafił na beton. Nawet Guardiola jak przychodził do City musiał wydać olbrzymią sumę na wzmocnienia by drużyna zaczęła grać jego grę w sposób skuteczny. W Juventusie są jeszcze większe braki.

pochmurny | 18.06.2020 13:54

Allegri to był lepszy strateg. Lepiej potrafił wykorzystać skład jakim dysponował. Wycisnął maksa (miał zdrowego Chielliniego w tyłach). Sarri ma inną wizję, a czy zarząd ma podobną?

xxBANGxx | 19.06.2020 13:18

Sarri nie ma żadnej wizji, dlatego to najgorszy Juventus od lat.
Ten klub nie jest dla niego, po sezonie powinien odejść.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy