REKLAMA
REKLAMA

Gravina: Jutro zmiana dotycząca kwarantanny

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Rai Sport  |  17.06.2020 21:53
Gravina: Jutro zmiana dotycząca kwarantanny

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent Włoskiej Federacji Piłkarskiej Gabriele Gravina potwierdził, że jutro zostanie podjęta decyzja o zmniejszeniu restrykcji związanych z kwarantanną. Tym samym tylko zawodnik, który zachoruje, będzie poddany izolacji. Reszta drużyny będzie musiała przechodzi natomiast regularnie testy na koronawirusa. Zasady mają obowiązywać zarówno w Serie A, jak i w Serie B.

Przedstawicielom Włoskiej Federacji Piłkarskiej udało się jednocześnie przekonać Techniczny Komitet Naukowy do złagodzenia obostrzeń związanych z osobami, które mogą zachorować na COVID-19. Jednocześnie drużyny będą miały większa szanse na to, aby dokończyć sezon.

- Właśnie rozmawiałem z ministrem sportu Vincenzo Spadaforą, który obiecał, że jutro zmniejszy obostrzeenia związane z kwarantanną, co jest dobrą wiadomością dla wszystkich pasjonatów piłki nożnej - powiedział Gravina przez kamerą Rai Sport.

- Ogromna liczba widzów przed telewizorami podczas półfinałów Coppa Italia pokazuje pasję, jaka panuje w tym kraju. Tego właśnie oczekiwaliśmy, chcąc przywrócić piłkę nożną na boiska - dodał Włoch.

- Dzisiaj otrzymaliśmy również inną dobrą wiadomość związaną z tym że mecz otwarcia Mistrzostwa Europy odbędzie się na Stadio Olimpico, gdy Italia zmierzy się z Turcją - skwitował Gravina.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Konradosmen | 18.06.2020 00:00

no przynajmniej cos sie dzieje nie to co we francji niemal ze haniebna decyzja  o niedokończeniu sezonu i naciskaniu na całą europe zeby poszła w ich slady, dobrze zabojadom ze sie nie udało zbałamucic wszystkie ligi europy do tego , teraz mają gula i pewniem załóją ze w niemczech we hiszpani w angli i włoszech grają a tam staneli jak słup soli./seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy