REKLAMA
REKLAMA

Mertens: Moja miłość do Neapolu będzie trwać do końca życia

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  17.06.2020 18:12
Mertens: Moja miłość do Neapolu będzie trwać do końca życia

Dries Mertens  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Po wielu tygodniach spekulacji w końcu oficjalnie potwierdzono przedłużenie umowy Driesa Mertensa z SSC Napoli. Zawodnik pozwolił sobie na komentarz w tej sprawie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przypomnijmy, że Belg przedłużył swój kontrakt o dwa lata z opcją przedłużenia o kolejny rok. Zawodnik trafił do ekipy z Kampanii w 2013 roku z PSV Eindhoven.

- Neapolu, wciąż nie mogę w to uwierzyć. Od pierwszego dnia, kiedy tu przybyłem, rozpieszczałeś mnie. Pokazałeś mi takie fantastyczne części siebie. Przedstawiłeś mnie wielu niezwykłym ludziom - mówił piłkarz w materiale wideo opublikowanym na łamach Instagrama.

Miłość do Napoli na dobre i na złe


- Dla mnie i mojej rodziny natychmiast stałeś się moim domem. Jedynym sposobem na spłacenie tej miłości było założenie niebieskiej koszulki i zdobywanie bramek. Tylu bramek, ile się da. Żal mi ludzi, którzy nie lubią Neapolu, ponieważ nie widzieli go z tej strony, z której ja go widzę. A kto kocha Neapol tak jak ja, wie, że to miłość, która będzie trwać przez całe życie - kontynuował Mertens.

- Dam z siebie wszystko do ostatniego dnia, aby pozostać w historii tego zespołu i tego miasta, jako strzelec wszechczasów. Ja, goleador, kto by to powiedział, gdy podpisałem umowę z Napoli? Nie ma rzeczy niemożliwych, nasza historia trwa. Pozdrawiam. Dries Ciro Mertens - skwitował 33-latek.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Fan_Tulipan | 17.06.2020 19:05

Pięknie, przepięknie Dries.
"Żal mi ludzi, którzy nie lubią Neapolu..."
Oby śrubował rekord zdobytych bramek do wielkich liczb najlepiej zaczynając w dzisiejszym meczu.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy