REKLAMA
REKLAMA

Gattuso: Nigdy nie ma dobrego czasu na mecz z Juventusem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  16.06.2020 19:49
Gattuso: Nigdy nie ma dobrego czasu na mecz z Juventusem

Gennaro Gattuso  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Napoli Gennaro Gattuso zdaje sobie sprawę, że w środowy wieczór jego drużynę czeka bardzo trudne spotkanie z Juventusem. Stawką meczu na Stadio Olimpico będzie Puchar Włoch.

- Nigdy nie ma dobrego czasu na spotkanie z Juventusem. To część ich DNA, część ich klubowej historii. Od wielu lat są konsekwentni i mają zawodników o wspaniałej mentalności - mówił Gattuso, cytowany przez Sky Sport Italia. - Musimy zagrać bardzo dobrze. Musimy ich szanować, bo na to zasługują, ale musimy również zagrać na naszych warunkach - kontynuował.

Sarri inspiracją dla Gattuso


Trener klubu z Neapolu, podczas konferencji prasowej, w samych superlatywach wypowiadał się o szkoleniowcu Starej Damy Maurizio Sarri.

- Podoba mi się wszystko w nim, nie będę temu zaprzeczał. Mówiłem to już wiele razy. W ciągu ostatnich kilku lat wiele razy kopiowałem i korzystałem z jego taktyki. Oglądałem bardzo wiele materiałów o tym, jak organizuje linię defensywy w swoich zespołach, jak zapoczątkował trend na większą ilość podań we włoskich piłce. Wszystko mi się to podoba - mówił szkoleniowiec Napoli.

Gattuso stanowczy w kwestii podejścia do treningów


Gattuso skomentował również sytuację z poniedziałkowego treningu, podczas którego odesłał do szatni Hirvinga Lozano. - Każdy, kto jest zmęczony, kto nie ma ochoty, kto nie jest przygotowany mentalnie, może po prostu zostać w szatni i opuścić trening. Wszyscy wiedzą, że wychodząc ze mną na boisko, muszą pracować na pełnych obrotach. Nie pozwolę nikomu zrujnować sesji treningowej - dodał trener Napoli.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

PaoloNapoli | 17.06.2020 02:00

Rino, nie pierdziel. Dzisiaj, właśnie dzisiaj jest ten dobry czas! Forza Napoli!seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy