REKLAMA
REKLAMA

Meksykanin wyrzucony z treningu Napoli

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  16.06.2020 18:17
Meksykanin wyrzucony z treningu Napoli

Hirving Lozano  |  fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Napoli Gennaro Gattuso wyrzucił z poniedziałkowego treningi Hirvinga Lozano, który zdaniem szkoleniowca nie przykładał się wystarczająco do zajęć - informuje ESPN.

Gattuso stracił w poniedziałek cierpliwość do reprezentanta Meksyku i można spodziewać się, że zabraknie go w składzie na środowy finał Pucharu Włoch przeciwko Juventusowi. Wiele wskazuje również na to, że Lozano pożegna się z klubem podczas najbliższego okna transferowego.

Reprezentant Meksyku trafił do Napoli latem ubiegłego roku za 38 milinów euro z PSV Eindhoven, ale do tej pory nie spełnił pokładanych w nim nadziei. W obecnym sezonie tylko trzy razy wpisał się na listę strzelców, rozgrywając we wszystkich rozgrywkach 28 spotkań.

Lozano trafi do Valencii?


W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Lozano mógłby zostać zaoferowany Valencii w ramach rozliczenia za ewentualny transfer Ferrana Torresa. Hiszpański klub już zainteresowany Meksykaninem w przeszłości, ale ten zdecydował się na kontynuowanie kariery w Neapolu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

BOYSSAN | 16.06.2020 19:57

Tytuł Bidone wędruje do Hirvinga Lozano

Monochromatyczn | 16.06.2020 20:54

Też od razu pomyślałem o tegorocznym Złotym Tapirze, ale Balotelli jeszcze nie składa broni :)

PaoloNapoli | 17.06.2020 02:03

Naprawdę nie kumam historii z tym człowiekiem. Wszystko wskazywało na to, że będzie świetnym wzmocnieniem, ale nie ma właściwie żadnego argumentu na obronę jego dalszej obecności w Neapolu. Tak bywa.

BOYSSAN | 17.06.2020 18:33

Paolo . Te gwiazdy takich lig jak Holenderska czy portugalska bardzo czesto są boleśnie weryfikowane w lepszych klubach. Istnieje spore ryzyko kupując z tych ligseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy