REKLAMA
REKLAMA

Napoli stanowcze w sprawie Koulibaly'ego i Fabiana Ruiza

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Corriere dello Sport  |  15.06.2020 13:40
Napoli stanowcze w sprawie Koulibalyego i Fabiana Ruiza

Kalidou Koulibaly  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis jasno określił swoje zamiary dotyczące przyszłości dwóch zawodników drużyny - Kalidou Koulibaly'ego i Fabiana Ruiza. Obaj piłkarze od dłuższego czasu są łączeni ze zmianą klubu. Stanowisko włoskiego klubu w tej sprawie jest jasne.

- Fabian ma jeszcze trzy lata kontraktu, Koulibaly dwa. Więc w czym problem? - powiedział Aurelio De Laurentiis w rozmowie z Il Corriere dello Sport.

- Jeśli City, United lub PSG pojawią się ze 100 milionami euro, to zastanowiłbym się nad tym i prawdopodobnie odeszliby, ale zawsze ze świadomością, że chcą odejść - kontynuował prezydent Napoli. - Nad ofertą na 60 milionów euro nawet nie będę się zastanawiał - dodał.

Napoli bez zadłużenia


- Jestem stanowczy, gdybym chciał zdobyć Scudetto za wszelką cenę, miałbym dług w wysokości 300 lub 400 milionów euro. Rozglądam się i widzę kluby z długiem w wysokości 500, 600 milionów, 1 miliarda euro. Ja nie jestem nikomu nic dłużny - powiedział De Laurentiis.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

skiper | 15.06.2020 14:36

Można delikatnie mówiąc, nie sympatyzować z prezesem, ale trzeba przyznać, że liczyć to on potrafi

Luczywo | 15.06.2020 14:55

Zawsze lubilem tego goscia :D

BOYSSAN | 15.06.2020 16:13

ADL jak zawsze bezkompromisowo. Podoba mi się takie podejście. Z drugiej strony drugiem trzeba umieć madrze zarządzać traktując go jak poprostu koszt, kluczem jest przede wszystkim wysoki roczny przychód. Napoli nie ma wielkich przychodów stad i zadłużyć się na takie kwoty o jakich mówi ADL by nie mogło bo FFP.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy