REKLAMA
REKLAMA

Konflikt w PSG? Różne wizje związane z trenerem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  12.06.2020 18:52
Konflikt w PSG? Różne wizje związane z trenerem

Massimiliano Allegri  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi Paris Saint-Germain w nowym sezonie francuskiej ekstraklasy. Władze klubu są za tym, aby swoją pracę kontynuował w klubie Thomas Tuchel. Tymczasem dyrektor sportowy paryżan w osobie Leonardo jest zwolennikiem tego, aby do PSG dołączył Massimiliano Allegri.

Były działacz AC Milanu ma bardzo dobre relacje z doświadczonym szkoleniowcem, który swoje największe sukcesy nitował z Juventusem FC. Nie dziwi zatem, że Leonardo chciałby, aby w trakcie kampanii 2020/2021 paryżan prowadził Alelgri.

Zdaniem L'Equipe i TuttoMercatoWeb powyższy stan rzeczy sprawia, że dochodzi do spięć między prezydentem PSG Nasserem Al-Khelaifim a Brazylijczykiem. Katarski biznesmen jest zwolennikiem tego, aby aktualnych mistrzów Ligue 1 nadal prowadził Niemiec Tuchel.

Kto w nowym sezonie poprowadzi PSG?


Dodajmy, że obecny szkoleniowiec paryżan ma kontrakt ważny z klubem do końca czerwca 2021 roku. Tuchel nie ma też zamiaru odchodzić z PSG przed końcem swojego kontraktu, co może sprawić, że do roszady na stanowisku opiekuna paryżan może nie dojść.

W kontekście włoskiego trenera warto natomiast odnotować, że nie tylko klub z Francji jest typowany na jego docelowe miejsce pracy. Allegri łączony jest też z pracą w Arsenalu FC, czy Manchesterze United.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
22.09 11:26