REKLAMA
REKLAMA

Ibrahimović naciska na Milan. Napięta sytuacja

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  12.06.2020 13:46
Ibrahimović naciska na Milan. Napięta sytuacja

Zlatan Ibrahimović  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Zlatan Ibrahimović naciska na przedstawicieli Milanu na rozpoczęcie rozmów w sprawie przedłużenia umowy z klubem. Obecny kontrakt piłkarza wygasa z końcem czerwca.

W ostatnich dniach doszło do ostrej wymiany zdań między Zlatanem Ibrahimoviciem i Ivanem Gazidisem. Jak informuje Corriere dello Sport, jedną z przyczyn mogła być napięta sytuacja dotycząca przyszłości szwedzkiego napastnika w Milanie.

Przedstawiciele Milanu z Gazidisem na czele chcą odłożyć rozmowy do zakończenia sezonu, kiedy będą mieli jaśniejszą sytuację dotyczącą przyszłości klubu. 38-latek nie zamierza jednak czekać tak długo i naciska o jak najszybsze wyjaśnienie kwestii jego przyszłości. Ibrahimović jest podobno gotowy na pozostanie w drużynie, pod warunkiem otrzymania wynagrodzenia w wysokości czterech milionów euro rocznie.

W związku z całą sytuacją, Ibrahimović i jego reprezentanci rozpoczęli również poszukiwanie innych opcji, na wypadek nieuzyskania porozumienia z mediolańskim klubem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Grandderby | 12.06.2020 15:38

Mam wrażenie ze Ibra niesamowicie gwiazduje w tym Milanie. Jest tylko zawodnikiem a chciałby obstawiać cały zarząd i piłkarzy, nawet wybrał sobie psrtnera do ataku, odrzucając Piątka który po przyjściu Szweda tylko wąchał murawę, chociaż uważam ze Piątek jedt bardzo przereklamowany..seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy