REKLAMA
REKLAMA

Tuttosport: Roma odrzuciła ofertę Juve ws. Zaniolo

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Tuttosport  |  11.06.2020 15:46
Tuttosport: Roma odrzuciła ofertę Juve ws. Zaniolo

Piłkarze Juventusu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według doniesień Tuttosport sternicy AS Romy odrzucili pierwszą ofertę w sprawie Nicolo Zaniolo od Juventusu FC. Klub z Piemontu był chętny na to, aby przeprowadzić wymianę piłkarzy z rzymianami.

Dyrektor sportowy Bianconerich Fabio Paratici podobno złożył już propozycję przedstawicielowi Wilków Guido Fiendze, ale nie znalazła ona uznania w oczach sterników Romy, którzy oczekują 60 milionów euro za reprezentanta Włoch w gotówce.

Roma w tarapatach finansowych?


Nie jest żadną tajemnicą, że klub z Wiecznego Miasta boryka się z kłopotami finansowymi, co jest następstwem pandemii koronawirusa. Niewykluczone zatem, że Roma będzie zmuszona latem do tego, aby rozstać się ze swoimi kluczowymi piłkarzami, chcąc wyrównać swoje straty ekonomiczne.

Turyński dziennik zauważa, że przychody stołecznego klubu spadły o 100 milionów euro. Ponadto rzymianie mają zadłużenie w wysokości 280 milionów euro.

Roma co prawda akurat w przypadku Zaniolo niechętnie podchodzi do jego sprzedaży. Inną sprawą jest jednak to, że władze aktualnych mistrzów Włoch wiążą z transferem młodego zawodnika duże nadzieje. Tym samym Zaniolo wydaje się jednym z głównych celów Starej Damy na letnie mercato.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Chichot | 11.06.2020 17:40

Ciekawe co z tego wyjdzie bo tanio sprzedać go nie mogą bo muszą zmniejszyć zadłużenie. Natomiast Juve nie opłaca się tyle płacić bo nikt nie wie jak Zaniolo będzie grał po kontuzji.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy