REKLAMA
REKLAMA

Agent: Duże zainteresowanie Mandragorą

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  10.06.2020 12:54
Agent: Duże zainteresowanie Mandragorą

Piłkarze Juventusu FC  |  fot. Grzegorz Wadja

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Menedżer Rolando Mandragory potwierdził, że Juventus może skorzystać z prawa do odkupienia piłkarza od Udinese Calcio. Podkreślił również, że 22-latkiem interesują się także inne czołowe włoskie kluby.

Stara Dama ma możliwość odkupienia reprezentanta Włoch za 26 milionów euro, ale piłkarzowi trudno będzie otrzymać szansę występów w drużynie prowadzonej przez Maurizio Sarriego. Juventus może natomiast wykorzystać go do transakcji wymiennej, mającej na celu sprowadzenie do Turynu innego zawodnika.

- Jest w umowie opcja wykupu. Zobaczymy, czy zostanie użyta - powiedział Luca De Simone, który reprezentuje interesy utalentowanego zawodnika.

- Mandragora jest również ważnym zawodnikiem reprezentacji Włoch. Taki zawodnik jak on, jest trudny do znalezienia na włoskim rynku. To oczywiste, że niektóre najlepsze włoskie kluby interesują się nim - kontynuował menedżer piłkarza.

Mandragora do Romy?


W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Mandragora mógłby powędrować do Romy w zamian za Bryana Cristante. - Bezpośrednio z nami nikt o tym nie rozmawiał. Nie mieliśmy żadnego kontaktu z Romą - dodał De Simone.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco