REKLAMA
REKLAMA

Nowa umowa dla Dybali? Argentyńczyk zniecierpliwiony

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Calciomercato  |  10.06.2020 08:59
Nowa umowa dla Dybali? Argentyńczyk zniecierpliwiony

Paulo Dybala  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Napastnik Juventusu Paulo Dybala niecierpliwi się w sprawie ewentualnego podpisania nowego kontraktu z klubem. Argentyńczyk stwierdził, że obecnie nie są prowadzone żadne rozmowy w tej sprawie i czeka na kontakt ze strony klubu.

Obecna umowa Dybali ze Starą Damą wygasa w czerwcu 2022 roku. Przed wybuchem pandemii koronawirusa wydawało się, że Juventus zaoferuje mu nowe warunki i obie strony dojdą do porozumienia. Wszystko wskazuje na to, że przedstawiciele turyńskiego klubu podjęcie konkretnych kroków w tej sprawie odłożyli w czasie. Sam piłkarz wykazuje już niecierpliwość.

Dybala czeka na rozmowy


- Ma wielkie przywiązanie do klubu, mam dobre relacje z prezydentem i jestem pewien, że w pewnym momencie przyjdą i porozmawiamy. A może nie... Nie wiem. W pewnym momencie może nastąpić przedłużenie kontraktu, ale to zależy od Juventusu - powiedział Paulo Dybala.

- W tej chwili nic się nie dzieje w tej sprawie, naprawdę. Mam jeszcze półtora roku kontraktu, a to nie jest dużo. Rozumiem też, że w związku ze wszystkim co się ostatnio wydarzyło, klubowi nie jest łatwo, ale inni zawodnicy przedłużyli umowy. Więc czekamy - dodał argentyński napastnik, cytowany przez Calciomercato.com.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

dalmare | 10.06.2020 10:35

Wątpię czy takie wywiady jak przedwczorajszy Dybali dla CNN podobają się w siedzibie Juventusu: "Każdy chciałby grać w Barcelonie" (mimo braku zainteresowania) i "nie spieszą się choć innym odnowili"... Pełnomocnicy Dybali zażądali podwyżki na 15 mln z obecnych 7,3.

slavoy | 10.06.2020 11:40

Dobrze prawisz Dalmare.

ola | 10.06.2020 13:34

Skończy się sezon, będzie nowy kontrakt.Spokojnie

Lukaku9 | 10.06.2020 18:21

Haha 15mlnXD takie rzeczy tylko w Barcelonie + oczywiscie 100mln+ za transferseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy