REKLAMA
REKLAMA

Roma ma wątpliwości w temacie transferu Pedro

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  09.06.2020 16:52
Roma ma wątpliwości w temacie transferu Pedro

Pedro  |  fot. fcbarcelona.cat

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Pod znakiem zapytania stanął transfer Pedro Rodrigueza z Chelsea FC do AS Romy. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Hiszpan liczy na utrzymanie swoich zarobków, które ma zapewnione w klubie z zachodniego Londynu. Inną optykę na tę sprawę ma natomiast klub z Wiecznego Miasta.

Doświadczony zawodnik w przyszłym miesiącu skończy 33 lata. Nie przeszkadza mu to jednak w tym, aby budzić zainteresowanie swoją osobą u takich klubów jak: Juventus FC, Inter Mediolan, Valencia CF, czy Sevilla FC.

Kością niezgody finanse


Sky Sport Italia sugeruje natomiast, że wpływ na to, że Roma może wycofać się z wyścigu o piłkarza są oczekiwania finansowe zawodnika, który liczy na apanaże w wysokości trzech milionów euro rocznie w stolicy Włoch.

Przypomnijmy, że Pedro dołączył do Chelsea w 2015 roku. W trakcie sezonu 2019/2020 zawodnik wystąpił w 18 meczach, notując w nich dwa trafienia i trzy asysty.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

redsik | 09.06.2020 17:47

nie stać ich, Mkhitaryan i Smalling też wrócą do klubów...

BOYSSAN | 09.06.2020 18:56

Roma nie ma wątpliwości wobec większości graczy z karta w reku.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy