REKLAMA
REKLAMA

Kilka wymian piłkarzy między Romą a Juve?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Tuttosport  |  09.06.2020 12:26
Kilka wymian piłkarzy między Romą a Juve?

Federico Bernardeschi  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wygląda na to, że Juventus FC jest poważnie zainteresowany pozyskaniem Nicolo Zaniolo z AS Romy. Tutosport informuje, że sternicy Bianconerich są gotowi zaproponować w zamian za pomocnika dwóch swoich zawodników.

Juventus jest gotowy oddać do klubu z Wiecznego Miasta takich zawodników jak Federico Bernardeschi i Daniele Rugani. Kłopot w tym, że Roma jest chętna na to, aby rozstać się ze swoim talentem, ale pod warunkiem, że na jej konto trafi konkretna suma pieniędzy. Rzymianie nie są tym samym zainteresowani wymianą piłkarzami.

Nowa rzeczywistość wymusi oryginalne rozwiązania


Turyński dziennik podał, że dyrektorzy obu klubów, czyli Fabio Paratici i Guido Fienga spotkali się już w celu omówienia tematu ewentualnej transakcji. Turyński klub miał zaoferować Romie oprócz wymienionej dwójki także: Cristiana Romerlo i Rolando Mandragorę, który najpewniej wkrótce zostanie wykupiony przez Juve z Udinese Calcio.

Stara Dama ma z kolei zamiar pozyskać ze stołecznej drużyny oprócz Włocha Zaniola także Bryana Cristane, Cengiza Ündera oraz Justina Kluiverta. Szczególnie jednak ten pierwszy budzi zainteresowanie sterników Juventusu.

W kontekście wymian piłkarzy warto zaznaczyć, że Juve lada moment powinien za 26 milionów euro wykupić 22-latka w osobie Mandragory, którego przekazano by Romie, otrzymując w zamian Cristante. Tymczasem za Romero szeregi Starej Damy miałby zasilić Turek Cengiz Ünder.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

BOYSSAN | 09.06.2020 13:21

Roma z Juventusem dogada się zawsze :)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy