REKLAMA
REKLAMA

Ancelotti: Kean poradzi sobie w Evertonie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  22.02.2020 22:22
Ancelotti: Kean poradzi sobie w Evertonie

Moise Kean  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wciąż nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Moise Keana. Tymczasem spokój w sprawie piłkarza stara się zachować menedżer The Toffees w osobie Carlo Ancelottiego, który nie ukrywa, że Kean to wielki talent.

Były zawodnik Juventusu FC przeniósł się do ekipy z Goodison Park latem ubiegłego roku. Kean miał jednak kłopot z zaaklimatyzowaniem się w Anglii, co ostatnio zrodziło spekulacje, że piłkarz po jednym sezonie w Premier League może wrócić do Włoch.

- Wierzę, że Moise Kean ma wiele wspaniałych cech. Bez wątpienia to wielki talent, o czym mówiłem już niejednokrotnie - powiedział opiekun The Toffes w rozmowie z Radio Radio.

- Talent musi być jednak poparty charakterem, profesjonalizmem i osobowością. Moise to wciąż młody chłopak, który cały czas się rozwija. Jestem jednak pewny, że poradzi sobie w Anglii - uzupełnił Ancelotti.

Dodajmy, że piłkarz w trakcie kampanii 2019/2020 zaliczył łącznie 23 spotkania, z czego pięć w wyjściowym składzie. Kean w koszulce Evertonu zdobył jedną bramkę, notując też dwie asysty.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy