REKLAMA
REKLAMA

Dwóch zawodników odejdzie z M'Gladbach

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  08.06.2020 17:10
Dwóch zawodników odejdzie z MGladbach

Bundesliga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Tobias Strobl i Fabian Johnson w przyszłym sezonie nie będą już występować w Borussii M'Gladbach. Dyrektor sportowy niemieckiego klubu Max Eberl potwierdził, że wygasające z końcem czerwca umowy nie zostaną przedłużone.

- Tobias Strobl poinformował nas, że chciałby przenieść się do Augsburga. W przypadku Fabiana Johnsona, wspólnie podjęliśmy decyzję o nieprzedłużaniu jego kontraktu - powiedział Eberl w wywiadzie udzielonym oficjalnej stronie internetowej klubu.

30-letni Strobl do Borussii M'Gladbach trafił latem 2016 roku z Hoffenheim. Od tamtej pory rozegrał w jej barwach 83 mecze we wszystkich rozgrywkach. W tym sezonie wystąpił w 12 spotkaniach, w tym w dziesięciu w Bundeslidze.

Z kolei dwa lata starszy Johnson w zespole Źrebaków występuje od 2014 roku. Zaliczył w niej 140 meczów, zdobywając 15 bramek. W obecnych rozgrywkach wystąpił tylko siedem razy, w tym sześć w Bundeslidze.

Borussia rozmawia z Raffaelem


Z końcem czerwca wygasa również umowa Raffaela. - Raffael jest ostatnim zawodnikiem, którego kontrakt dobiega końca. Prowadzimy z nim rozmowy i zobaczymy, jakie będzie najlepsze rozwiązanie dla wszystkich stron - dodał dyrektor sportowy klubu z M'Gladbach.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
27.09 19:56