REKLAMA
REKLAMA

Gattuso z nowym kontraktem w tym tygodniu?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  08.06.2020 12:08
Gattuso z nowym kontraktem w tym tygodniu?

Gennaro Gattuso  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis, jeszcze przed pierwszym meczem z Interem Mediolan, zamierza spotkać się z trenerem Gennaro Gattuso. Celem będzie omówienie warunków nowego kontraktu.

Jak informuje La Gazzetta dello Sport, De Laurentiis jest zdecydowany na przedłużenie współpracy z Gattuso i zamierza zaproponować mu umowę do czerwca 2022 roku, dzięki której szkoleniowiec będzie zarabiał 1,5 miliona euro rocznie.

Prezydent Napoli chciałby wszelkie formalności sfinalizować jeszcze przed wznowieniem rozgrywek. Napoli już w najbliższą sobotę zmierzy się w półfinałowym meczu Pucharu Włoch z Interem Mediolan.

Obecna umowa 42-letniego trenera, który posadę w Napoli objął w grudniu ubiegłego roku, obowiązuje do czerwca 2021 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

BOYSSAN | 08.06.2020 16:01

Bardzo dobra informacja dla kibiców klubów innych niż Napoli

MarcosSalinas | 08.06.2020 19:13

Za te pieniądze nikogo lepszego raczej nie zakontraktują.Ogólnie jestem bardzo ciekawy, gdzie jest sufit możliwości tego projektu.Jednak już teraz widać, że stereotyp nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i Kalabryjczyk nie zakończy szybko przygody z piłką na tym poziomie.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy