REKLAMA
REKLAMA

Prezydent Cagliari: Nainggolan wróci do Interu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  07.06.2020 12:28
Prezydent Cagliari: Nainggolan wróci do Interu

Radja Nainggolan  |  fot. Abaca / Hepta / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent Cagliari Calcio w osobie Tommaso Giuliniego dał do zrozumienia, że Radja Nainggolan w kolejnej kampanii będzie częścią kadry Interu Mediolan. Belg do ekipy z Sardynii został wypożyczony na jeden sezon.

Klub z Sardynii w porozumienia z Niebiesko-czarnymi nie zawarł możliwości wykupienia zawodnika na stałe. Ostatnio natomiast coraz częściej słychać głosy, że trener Antonio Conte będzie chciał mieć Nainggolana w swoim zespole na sezon 2020/2021.

- Z roku na rok wszystko się zmienia. Cagliari na ma opcji wykupienia piłkarza, więc Radja wróci do Interu - mówił sternik Rossoblu w rozmowie z Radio Radio.

- Zobaczymy, co pokaże przyszłość. Przeprowadzimy analizę i wówczas podejmiemy decyzję. Na pewno nie będziemy chcieli zrobić coś na siłę, aby zatrzymać Nainggolana w klubie. Podchodzimy o sprawy ze spokojem - zaznaczył Giulini.

W trakcie sezonu 2019/2020 belgijski zawodnik wystąpił łącznie w 24 meczach, notując w nich pięć trafień i sześć asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

StevenZhang | 07.06.2020 13:22

Wróci, pytanie czy zostanie

xxBANGxx | 07.06.2020 14:34

To wciąż jeden z najlepszych pomocników w Serie A.

BOYSSAN | 07.06.2020 15:08

Jasne jest , ze Cagliari nie utrzyma u siebie gracza na kontrakcie 4 mln euro rocznie. Wroci do Interu i bedzie dobra karta przetargowa pod jakas wymiane , a jak nie to bedzie wzmocnieniem kadry Interu. Najwazniejsze zeby sytuacja z jego zona sie uspokoila a Radja moze pokazac jeszcze troche dobrej pilkiseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy