REKLAMA
REKLAMA

Smalling coraz bliżej osiedlenia na stałe w Romie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  07.06.2020 12:15
Smalling coraz bliżej osiedlenia na stałe w Romie

Chris Smalling  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Coraz bardziej prawdopodobny wydaje się transfer definitywny Chrisa Smallinga z Manchesteru United do AS Romy. Zawodnik aktualnie jest do ekipy z Wiecznego Miasta wypożyczony, ale decydenci rzymian intensywnie pracują nad tym, aby zatrzymać Anglika w swoich szeregach na dłużej.

Corriere dello Sport podobnie jak Il Tiempo przekonuje na swoich łamach, że Roma ma plan, aby przedłużyć wypożyczenie zawodnika o rok za trzy miliony euro z opcją obowiązkowego wykupienia Smallinga w 2021 roku za 12-15 milionów euro.

Angielski defensor co prawda w tym roku skończy 31 lat, co minimalizuje szanse na to, że w przyszłości piłkarz będzie mógł zostać jeszcze sprzedany, ale nie zmienia to faktu, że Paulo Fonseca traktuje zawodnika jako filar defensywy w swoim zespole.

Występy we Włoszech drogą powrotu do kadry


Niewykluczone też, że dzięki takiemu rozwojowi wydarzeń Smalling wróci do reprezentacji Anglii. Ciekawostką jest informacja stołecznego dziennika, mówiąca o tym, że zawodnika przekonywać do pozostania w Romie miał Gareth Southgate.

Smalling w trakcie trwającego sezonu wystąpił w 28 spotkaniach rzymian, notując w nich dwa gole.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

FabianUtd | 07.06.2020 13:29

Szkoda, dalej uważam że jest naszym drugim najlepszym obrońca po Harrym. Jeśli on ma odejść, to chyba kogoś ściągną, gra lindelofem w podstawie to nie jest dobry pomysł.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy