REKLAMA
REKLAMA

Schick bez wątpliwości: Chcę zostać w Lipsku

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  06.06.2020 15:39
Schick bez wątpliwości: Chcę zostać w Lipsku

Patrick Schick  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Patrik Schick nie ma wątpliwości i chciałby zostać w niemieckim RB Lipsk na dłużej. Jego definitywny transfer z Romy stoi jednak pod znakiem zapytania.

Schick do RB Lipsk trafił latem ubiegłego roku na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją definitywnego transferu. Niemiecki klub, aby wykupić czeskiego napastnika, musiałby wyłożyć 29 milionów euro. Aktualnie na taki wydatek nie może sobie jednak pozwolić.

Sam piłkarz jest zdecydowany i liczy na porozumienie klubów. - Nie jestem właściwą osobą, aby o tym mówić, bo to dwa kluby muszą dojść do porozumienie. Ja wiele razy mówiłem, że chciałbym zostać w Lipsku. Klub, sposób gry, trener i miasto są dla mnie idealne i od razu się zaadaptowałem - powiedział Schick.

"Kibice nie widzieli prawdziwego Schicka"


24-letni reprezentant Czech do tej pory rozegrał na boiskach Bundesligi 18 spotkań, zdobywając w nich dziewięć bramek dla RB Lipsk. - Jestem zadowolony, ale zawsze mogę zrobić więcej. Zmagałem się z urazem kostki, która wpłynęła na moją formę na początku sezonu. Kibice nie widzieli jeszcze najlepszego Schicka, ale codziennie pracuję na to, aby jak najszybciej go pokazać.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco