REKLAMA
REKLAMA

Podwójna wymiana między Juventusem i Romą?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Tuttosport  |  06.06.2020 14:37
Podwójna wymiana między Juventusem i Romą?

Piłkarze Juventusu FC  |  fot. Grzegorz Wadja

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Przedstawiciele Juventusu i Romy prowadzą rozmowy w sprawie ewentualnej wymiany zawodników - informują włoskie media. Do Starej Damy mieliby trafić Bryan Cristante i Cengiz Under, natomiast w przeciwnym kierunku powędrować mieliby Rolando Mandragora i Cristian Romero.

Juventus w przyszłym tygodniu ma odkupić od Udinese Mandragorę za 26 milionów euro i wszystko wskazuje na to, że latem wykorzysta go w celu sprowadzenia innego zawodnika. Jak informuje Il Tempo, Stara Dama prowadzi już w tej sprawie rozmowy z Romą, z której na Allianz Arena miałby trafić Bryan Cristante.

Podwójna wymiana


To jednak nie jedyna wymiana do której może dojść między Romą i Juventusem. Według informacji Tuttosport, do Juventusu może trafić również pomocnik Cengiz Under, za którego do klubu ze Stadio Olimpico trafiłby Cristian Romero.

Obrońca w obecnym sezonie występuje na zasadzie wypożyczenia w Genoi i wydaje się, że nie będzie mógł liczyć na pozostanie w Turynie na kolejny sezon. Tym samym przenosiny do Romy mogłyby być dla Romero bardzo atrakcyjną opcją na kontynuowanie kariery.

Tuttosport informuje, że rozmowy między dyrektorem generalnym Romy Guido Fiengą, a dyrektorem sportowym Juventusu Fabio Paraticim, mają być kontynuowane w przyszłym tygodniu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

masta87 | 06.06.2020 19:55

Tą, na pewno Roma się zgodzi...

AdrianoJuve | 07.06.2020 12:34

Under byłby ciekawym pomysłem, gdyby udało się gdzieś opchać Berne to Turek byłby dobrym pomysłem w jego miejsce. Czuję, że Juve z Romą mogą sobie pomóc wzajemnie zrobić zyski kapitałowe, coś ala wymiana Pellegrini na Spinazzole. Stąd spodziewam się umieszczenia właśnie takich graczy na których można zrobić te zyski, pewnie pod uwagę będzie brany jeszcze Rugani z Juve i być może Pellegrini z Romy.

Bianconeri18 | 07.06.2020 21:41

Jestem za ! :Dseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy