REKLAMA
REKLAMA

Gdzie zagra Werner? Czasu na decyzję coraz mniej

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  03.06.2020 09:05
Gdzie zagra Werner? Czasu na decyzję coraz mniej

Timo Werner  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Już tylko 12 dni pozostały klubom zainteresowanym pozyskaniem napastnika RB Lipsk Timo Wernera na aktywowanie klauzuli zawartej w umowie zawodnika z niemieckim klubem. Do 15 czerwca wicelider klasyfikacji strzelców Bundesligi jest dostępny za 55 milionów euro.

Werner od tygodni jest łączony z wieloma europejskimi klubami, ale najbardziej prawdopodobnym kierunkiem wydaje się być kierunek angielski. Zainteresowani Niemcem są przedstawiciele takich klubów jak Liverpool, Chelsea i Manchester United.

Napastnik najchętniej dołączyłby do Liverpoolu, gdzie miałby okazję współpracować z trenerem Juergenem Kloppem. Jeszcze niedawno wydawało się to niemal pewne, ale władze The Reds mają wątpliwości co do wykładania takiej kwoty w obecnej sytuacji. Niewykluczone, że wykorzystają to przedstawiciele Chelsea i Manchesteru United.

Ze sprowadzeniem piłkarza łączone były również Bayern Monachium i Inter Mediolan. Przedstawiciele pierwszego z tych klubów raczej wycofali się z tego wyścigu, natomiast kierunkiem włoskim nie jest zainteresowany sam zawodnik.

Werner, który z RB Lipsk jest związany umową do 2023 roku, w obecnym sezonie zdobył dla swojego zespołu już 32 bramki. W 29 ligowych spotkaniach zaliczył 25 trafień.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco