REKLAMA
REKLAMA

Favre podkreśla konsekwentną grę zespołu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bvb.de  |  01.06.2020 10:29
Favre podkreśla konsekwentną grę zespołu

Kibice Borussii Dortmund  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Trener Borussii Dortmund Lucien Favre, podczas konferencji prasowej po niedzielnym meczu z Paderborn, podkreślił, że kluczem do sukcesu była konsekwencja.

Pierwsza połowa niedzielnego meczu zakończyła się bezbramkowym remisem, choć faworyzowany zespół z Dortmundu miał kilka okazji do objęcia prowadzenia. Po przerwie piłkarze Borussii nie dali już żadnych szans rywalom i wygrali wysoko 6:1.

- Podczas przerwy powiedziałem jedno zdanie: musimy to kontynuować. Dobrze naciskaliśmy, męczyliśmy naszych przeciwników i wiedzieliśmy, że nie wytrzymają w tym tempie do końca. Uważaliśmy również na ich kontrataki, bo mają bardzo szybkich zawodników z przodu - powiedział Lucien Favre.

- Wciąż graliśmy z intensywnością z pierwszej połowy, nieco zmieniliśmy jedynie poruszanie się naszych skrzydłowych. Ostatecznie wygraliśmy 6:1 - mówił szkoleniowiec Borussii.

Trener BVB wyróżnił Marcela Schmelzera, który zakończył spotkanie z golem i asystą. - Marcel wygląda dobrze zarówno w treningu, jak i na boisku. Rozegrał świetne spotkanie, zdobywając bramkę i notując asystę. Był doskonały - dodał Favre.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco