REKLAMA
REKLAMA

Rrahmani: Wybrałem Napoli bo...

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  31.05.2020 20:08
Rrahmani: Wybrałem Napoli bo...

Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Obrońca Hellas Werona Amir Rrahmani od nowego sezonu będzie występował w Napoli. W rozmowie z Corriere dello Sport wyjaśnia, dlaczego wybrał ofertę akurat tego klubu.

Oba kluby doszły do porozumienia w sprawie transferu już w styczniu. Napoli zdecydowało się na wyłożenie za zawodnika 14 milionów euro, ale jednocześnie pozostawiło go w Weronie na zasadzie wypożyczenia.

- Przyznaję, że nie spodziewałem się zainteresowania Hellas Werona, kiedy tutaj trafiłem. Prowadziłem wtedy negocjacje z klubami z innych krajów, ale jak tylko pojawiła się możliwość przeprowadzki do Włoch, odrzuciłem wszystko inne - powiedział Rrahmani.

- Wiedziałem, że tylko Serie A pozwoli mi udowodnić, co naprawdę mogę zrobić. Tak samo było z Napoli. Trener Ivan Jurić rozmawiał ze mną przed podpisaniem umowy i chciał mnie zapewnić, że osiągnę ten sam poziom. Chyba dotrzymałem słowa, bo moim jedynym podejściem do piłki jest całkowity profesjonalizm - dodał.

- Zależy mi na Weronie, ale miałem okazję dołączyć do Napoli, drużyny, która ma ambicje, aby zwyciężyć we wszystkich rozgrywkach. Chwyciłem ją obiema rękami, ale nie zapominam o wdzięczności dla klubu, który pomógł mi dojść do tego punktu - powiedział obrońca.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
28.09 23:18
28.09 18:53