REKLAMA
REKLAMA

Masz ciało, co chciało, Ballotelli zignorowany przez Cellino?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  30.05.2020 11:15
Masz ciało, co chciało, Ballotelli zignorowany przez Cellino?

Mario Balotelli  |  fot. Tomasz Jastrzębowski / Foto Olimpik

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Włoskie media dają do zrozumienia, że Mario Balotelli może być wkrótce zmuszony do rozstania z Brescią Calcio. Były reprezentant Włoch miał spotkać się z prezydentem klubu z Lombardii w piątek po południu, w celu oczyszczenia atmosfery, po tym, gdy zawodnik opuścił jeden z treningów. Wygląda jednak na to, że napastnik został zignorowany przez sternika Brescii, co sugeruje Corriere dello Sport.

Balotelli był zmuszony czekać pół godziny pod biurem Massimo Cellino, zanim ten ostatecznie podjął rozmowę z piłkarzem. Niektóre źródła twierdzą, że sternik klubu chciał dać zawodnikowi po prostu nauczkę za to, że ten opuścił bez żadnego rozsądnego uzasadnienia trening drużyny.

"SuperMario" latem (znowu) zmieni pracodawcę?


Dodajmy, że po nieprofesjonalnym zachowaniu zawodnika Cellino miał powiedzieć w kierunku Balotelliego, że pozyskanie go przez klub było błędem.

Przypomnijmy, że 29-latek zasilił szeregi Brescii latem minionego roku na zasadzie wolnego transferu. Zawodnik wcześniej bronił barw Olympique Marsylii, czy OGC Nice. Balotelli w ekipie Serie A w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 19 spotkaniach, notując w nich pięć asyst.

36-krotny reprezentant Włoch urodzony w Palermo ma kontrakt z klubem ważny do końca czerwca 2022 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco