REKLAMA
REKLAMA

Milan sięgnie po doświadczonego Irlandczyka?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  29.05.2020 19:45
Milan sięgnie po doświadczonego Irlandczyka?

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Zaskakującego transferu może dokonać latem AC Milan. Na celowniku Rossonerich znalazł się doświadczony pomocnik angielskiego Burnley Jeff Hendrick - informuje Sky Sports.

54-krotny reprezentant Irlandii w kręgu zainteresowań włoskiego klubu znalazł się jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa. Teraz sprawa jego ewentualnego transferu na San Siro wróciła.

Z końcem czerwca Hendrickowi wygasa obecna umowa z angielskim klubem. Władze Burnley przeprowadziły już z piłkarzem wstępne rozmowy w sprawie jej przedłużenia i wierzą, że uda im się go zatrzymać na Turf Moor. Gdyby porozumienia nie udało się osiągnąć, Irlandczyk będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu.

Milan nie jest jedynym klubem, który monitoruje sytuację środkowego pomocnika. Piłkarzem interesuje się również kilka innych zespołów występujących w Premier League.

Ponad 300 spotkań w Anglii


Hendrick jest zawodnikiem Burnley od 2018 roku. Wcześniej występował w Derby County. Na boiskach Premier League rozegrał do tej pory 122 spotkania, zdobywając dziewięć goli. Na zapleczu angielskiej ekstraklasy zaliczył natomiast 196 występów, w których 22 razy wpisał się na listę strzelców.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco