REKLAMA
REKLAMA

Właściciel Brescii: Sprowadzenie Balotellego było błędem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: BBC  |  29.05.2020 14:21
Właściciel Brescii: Sprowadzenie Balotellego było błędem

Mario Balotelli  |  fot. Getty Images

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Właściciel Brescii Calcio Massimo Cellino przyznał, że żałuje sprowadzenia do zespołu Mario Balotellego. 29-latek co prawda zdobył pięć bramek w 19 ligowych spotkaniach po powrocie, ale nieustannie sprawia problemy klubowi.


- Nie pojawia się na treningach, nie wygląda na bardzo zaangażowanego w przyszłość klubu. To jest problem - powiedział Cellino w rozmowie z BBC. - Balotelli najwyraźniej nie chce już dłuższej zostać we Włoszech, jego zachowanie na to nie wskazuje.

Kontrakt tylko w Serie A


Balotelli podpisał z Brescią umowę do czerwca 2022 roku, ale jak poinformował Cellino, zostanie ona rozwiązana, jeżeli drużyna pożegna się z Serie A. Obecnie zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. - Jego kontrakt obowiązuje tylko w Serie A. Jeśli spadniemy, Balotelli nie będzie związany z nami umową - stwierdził właściciel klubu.

- Uważam, że obaj popełniliśmy błąd. Myślałem, że powrót do Brescii, która jest jego miastem, będzie dla niego czymś ważnym. Przyznaję również, że w tym samym czasie, nasz poprzedni trener (Eugenio Corini - przyp. red.) nie potraktował go we właściwy sposób - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

BOYSSAN | 29.05.2020 16:23

Mario w głowie zamiast mózgu ma TicTaca

grzwyss | 29.05.2020 19:47

#BOYSSAN
Myślę że potraktowałeś TicTaca trochę niesprawiedliwie.

Monochromatyczn | 29.05.2020 21:22

Ale fragment książki Chielliniego potrafił przeczytać :) Może ktoś mu czytał.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy