REKLAMA
REKLAMA

Khedira bez wątpliwości w sprawie przyszłości

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  29.05.2020 14:00
Khedira bez wątpliwości w sprawie przyszłości

Sami Khedira  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Pomocnik Juventusu Sami Khedira nie zamierza odchodzić z klubu w najbliższym czasie. Reprezentant Niemiec jest związany ze Starą Damą umową do 30 czerwca 2021 roku.

Piłkarz jest zdecydowany na wypełnienie swojego kontraktu z Juventusem i wydaje się, że nie wyklucza również jego przedłużona. Jedno jest pewne - Niemiec jest szczęśliwy w Turynie i nie zamierza nigdzie odchodzić.

Khedira głodny zwycięstw


- Mój kontrakt z Juventusem wygasa w 2021 roku. Czuję się bardzo dobrze we Włoszech i w zespole Bianconerich. Znalazłem bardzo silną drużynę i nadal jestem głodny zwycięstw. Teraz mam większe zaufanie do swojego ciała i chcę zdobyć wiele tytułów w Turynie, więc nie widzę powodu, aby zmieniać zespoły i myśleć o innych wyzwaniach. Jestem bardzo szczęśliwy w Juventusie i Turynie - powiedział Khedira w relacji na swoim instagramowym profilu.

33-latek w zespole Juventusu występuje od 2015 roku. Trafił wówczas do Turynu na zasadzie wolnego transferu z Realu Madryt. W ekipie z Turynu rozegrał dotychczas 144 spotkania, zdobywając 21 bramek. W obecnym sezonie wystąpił w 17 meczach we wszystkich rozgrywkach. Na więcej nie pozwoliły mu problemy zdrowotne.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
28.09 23:18
28.09 18:53