REKLAMA
REKLAMA

Vidal wielokrotnie odrzucał oferty z Chelsea

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Diario Sport  |  27.05.2020 20:54
Vidal wielokrotnie odrzucał oferty z Chelsea

Arturo Vidal  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Temat Arturo Vidala w Interze Mediolan wydaje się, że jest wciąż aktualny. Wpływ na taki stan rzeczy ma mieć osoba trenera Antonio Conte. Włoch niezwykle szanuje umiejętności reprezentanta Chile, do czego odniósł się jeden z przedstawicieli piłkarza na łamach hiszpańskiego dziennika AS.

Pomocnik FC Barcelony już od dłuższego czasu łączony jest ze zmianą barw klubowych. Najczęściej w kontekście przyszłości Chilijczyka słychać było głosy dotyczące jego powrotu na Półwysep Apeniński. Przypomnijmy, że zawodnik w przeszłości bronił barw Juventusu FC. Warto natomiast nadmienić, że w przeszłości 33-latek konsekwentnie odrzucał oferty z Chelsea FC.

Transfer Vidala do Interu wciąż realny?


- Arturo skupia się tylko na sporcie, a jego marzeniem jest wygranie Ligi Mistrzów. Gdzie może mieć największe szanse na taki sukces, jeśli nie w Barcelonie? Antonio Conte swego czasu kontaktował się z nim niemalże co tydzień, ale Vidal zawsze mówił "nie", ponieważ londyńska Chelsea nie grała w elitarnych rozgrywkach - mówiła osoba z otoczenia reprezentanta Chile cytowana przez Diario AS.

Dodajmy, że Vidal ma kontrakt ważny z Dumą Katalonii ważny do końca czerwca 2021 roku. Rynkowa wartość zawodnika szacowana jest na 11 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

maro | 27.05.2020 21:31

Te ceny to jakieś chore są. Jakiś małolata co dopiero uczy się kopać kosztuje majątek a taki co wie jak się kopie kosztuje grosze....+seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy