REKLAMA
REKLAMA

Allegri stęskniony za pracą w roli trenera

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  25.05.2020 09:47
Allegri stęskniony za pracą w roli trenera

Massimiliano Allegri  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Massimiliano Allegri przygotowuje się według doniesień La Gazzetta dello Sport do powrotu na ławkę trenerską. Włoch od momentu rozstania z Juventusem FC pozostaje bez pracy. Zainteresowanie zdolnym trenerem wyraża Paris Saint-Germain.

Allegri na dzisiaj ma jednak niewielkie szanse na znalezienie pracodawcy, który spełniłby jego oczekiwania. W przeszłości włoski trener prowadził podobno rozmowy z Realem Madryt. Negocjować z Allegrim miał też Manchester United, a ostatnio do gry o zatrudnienie 52-latka miało się włączyć Newcastle United.

Powrót do pracy latem lub nawet jesienią


Jedną z opcji, do której Allegri się przekonuje, jest natomiast zastąpienie Thomasa Tuchela w PSG. Francuska prasa w ostatnich miesiącach niejednokrotnie łączyła Włocha z klubem z Paryża. Są doniesienia sugerujące, że dyrektor sportowy mistrzów Francji nie raz telefonował do Allegriego, chcąc przekonać go pracy w klubie Ligue 1.

W każdym razie na dzisiaj żadne konkrety nie zostały przez włoskiego trenera omówione. Można jednak stwierdzić z przekonaniem graniczącym z pewnością, że urodzony w Livorno szkoleniowiec stęsknił się już za pracą w roli trenera i chce wrócić do zawodu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

majki092 | 25.05.2020 22:46

Jeśli tuchel odejdzie z psg to allegri może okazać się kandydatem numer 1 do prowadzenia klubu z Paryża. Newcastle mało prawdopodobne. Na chwilę obecną wszelkie spekulacje dotyczące tego klubu to zwykle plotki dziennikarskie. Jednego dnia rano pochettinio wieczorem Benitez a na drugi dzień allegri. Dopóki araby nie przejmą oficjalnie tego klubu to trenerem jest steve bruce który wykonuje nawet niezła robotę jak na warunki jakie posiada.

CLUBLAND_JJ | 26.05.2020 07:21

przydał by sie w Juve poraz kolejny ogarnął by ten bałagan...seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy