REKLAMA
REKLAMA

Roma z propozycją dla Arsenalu ws. Mkhitaryana

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  24.05.2020 17:55
Roma z propozycją dla Arsenalu ws. Mkhitaryana

Henrikh Mkhitaryan  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
AS Roma kontynuuje starania mające na celu zatrzymanie w drużynie na kolejny sezon wypożyczonego obecnie z Arsenalu Henrikha Mkhitaryana. Włoski klub miał przedstawić Kanonierów konkretną ofertę.

Mkhitaryan do Romy trafił na początku września ubiegłego roku na zasadzie rocznego wypożyczenia, za które włoski klub zapłacił 3 miliony euro. W umowie między klubami nie znalazła się jednak opcja definitywnego transferu.

Reprezentant Armenii w zespole ze Stadio Olimpico rozegrał dotychczas 13 spotkań w Serie A, zdobywając sześć bramek i notując trzy asysty. Choć borykał się również z problemami zdrowotnymi, przekonał do siebie władze Romy.

Oferta kolejnego wypożyczenia


Przedstawiciele włoskiego klubu rozpoczęli już rozmowy z Arsenalem w sprawie przyszłości doświadczonego pomocnika. Jak informuje Il Tempo, Kanonierzy otrzymali już także konkretną propozycję ze strony Romy, która chciałaby pozyskać piłkarza na zasadzie kolejnego wypożyczenia, ale tym razem z zapisem obligującym ją do wykupienie Mkhitaryana w 2021 roku.

Takie rozwiązanie byłoby jednak możliwe tylko w przypadku przedłużenia przez Ormianina kontraktu z Arsenalem, bowiem obecna umowa wygasa w czerwcu przyszłego roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
14.08 17:22