REKLAMA
REKLAMA

Roma złożyła ofertę za napastnika Evertonu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Calciomercato  |  21.05.2020 13:55
Roma złożyła ofertę za napastnika Evertonu

Moise Kean  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Powrót Moise'a Keana do Włoch nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Sprowadzeniem 20-letniego napastnika poważnie zainteresowana jest Roma, której przedstawiciele prowadzą już zaawansowane negocjacje z Evertonem.

Reprezentant Włoch do Premier League trafił zaledwie rok temu z Juventusu. Wówczas Everton wyłożył za niego 27,5 miliona euro. Piłkarz nie zdołał jednak spełnić pokładanych w nim nadziei, czego potwierdzeniem jest zaledwie jeden zdobyty gol w 22 ligowych występach. Wiele wskazuje na to, że jego przygoda z angielską piłką zakończy się już niebawem.

Zaawansowane rozmowy Romy z Evertonem


Poważnie zainteresowana pozyskaniem 20-letniego napastnika jest AS Roma. Dyrektor sportowy włoskiego klubu Gianluca Petrachi przedstawił już Evertonowi oficjalną ofertę - informuje Calciomercato.com.

Propozycja zakłada wypożyczenie Keana za dwa miliony euro z opcją definitywnego transferu za 22 miliony euro. Przedstawiciele Evertonu chcieliby natomiast, aby Roma była zobligowana do wykupienia piłkarza, nawet jeżeli miałoby to nastąpić za dwa lata. Rozmowy w tej sprawie zapewne będą kontynuowane i wiele wskazuje na to, że zakończą się porozumieniem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
01.10 15:32
30.09 22:44