REKLAMA
REKLAMA

Ronaldo wróci we wtorek do treningów

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  18.05.2020 18:55
Ronaldo wróci we wtorek do treningów

Cristiano Ronaldo  |  fot. Grzegorz Wajda

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Cristiano Ronaldo wróci jutro do treningów z zespołem Juventusu. To efekt kończącej się w poniedziałek wieczorem 14-dniowej kwarantanny, jaką odbył zawodnik po powrocie do Włoch z Madery.

Ronaldo wrócił do Portugalii natychmiast po wygranym spotkaniu z Interem Mediolan 8 marca. Spędził tam dwa miesiące, by dwa tygodnie temu pojawić się w Turynie, gdzie kontynuował indywidualne treningi w domu. Po powrocie do Włoch był zobowiązany do odbycia 14-dniowej kwarantanny.

We wtorek Portugalczyk będzie mógł wznowić indywidualne treningi w klubowym ośrodku treningowym. Na zajęcia grupowe, których początek planowany był na poniedziałek, będzie musiał jednak poczekać. Powrót do nich został odłożony w czasie ze względu na prośby klubów o zmianę niektórych punktów protokołu medycznego.

Kluby domagają się między innymi zmiany punktu dotyczącego środków, jakie należy podjąć w przypadku pojawienia się pozytywnego wyniku testu wśród członków drużyny. Obecnie protokół wymaga odesłania na kwarantannę całego zespołu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco