REKLAMA
REKLAMA

Maldini: Historia mojej rodziny w Milanie się nie skończy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  18.05.2020 09:30
Maldini: Historia mojej rodziny w Milanie się nie skończy

Paolo Maldini  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dyrektor techniczny Milanu Paolo Maldini nie chce wypowiadać się na temat swojej niepewnej sytuacji w klubie. Przyznaje natomiast, że trzeba spróbować wznowić rozgrywki piłkarskie, które są ważne dla społeczeństwa z kilku powodów.

- Musimy spróbować dokończyć sezon. Piłka nożna to firma, której wartość to prawie 5 miliardów euro. Ma znaczenie zarówno społeczne, jak i sportowe. Trzeba spróbować zacząć od nowa, stawiając wszystko na bezpieczeństwo - powiedział Maldini w rozmowie z Cha Tempo Che Fa, cytowany przez Football Italia.

Nie jest tajemnicą, że przyszłość Palolo Maldiniego w klubie stoi pod znakiem zapytania od momentu odejścia Zvonimira Bobana. - Historia mojej rodziny w Milanie jest tak długa, że raczej się skończy... - stwierdził tylko legendarny obrońca Rossonerich.

Maldini: To były ciężkie dwa tygodnie


Paolo Maldini oraz jego rodzina byli zakażeni koronawirusem. - Cała moja rodzina została zakażona, dwójka moich dzieci i żona, ale teraz wszyscy mamy się dobrze. To były ciężkie dwa tygodnie, ale teraz wszystko jest w porządku - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy