REKLAMA
REKLAMA

Mertens jednak zostanie w Napoli?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  16.05.2020 20:35
Mertens jednak zostanie w Napoli?

Dries Mertens  |  fot. Grzegorz Wajda

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Dries Mertens według ostatnich doniesień medialnych łączony był z przeprowadzką do Chelsea FC lub Interu Mediolan. Tymczasem najnowsze doniesienia są takie, że Belg może przedłużyć kontrakt z SSC Napoli.

Mertens ma umowę ważną z klubem z Kampanii do końca tego sezonu. Tym samym latem piłkarz będzie mógł zmienić pracodawcę na zasadzie wolnego transferu.

Co prawda ostatnio cały czas obwieszczano, że szanse na nowy kontrakt belgijskiego napastnika z neapolitańczykami są male. Niewykluczone jednak, że sytuacja diametralnie uległa zmianie.

Za tym, że Mertens może nadal bronić barw Napoli przemawiać ma to, że zawodnik nie chce opuszczać Serie A, czując się dobrze w mieście pod Wezuwiuszem.

TV Luna podaje, że Mertens wciąż prowadzi rozmowy z przedstawicielem Serie A w sprawie nowej umowy. Podobno trwają rozmowy związane z tym, aby Belg przedłużył swój kontrakt z Napoli o dwa lata. Kwestią sporna pozostaje tylko premia związana z podpisem pod kontraktem.

Czytaj również

Mertens bliżej Interu?
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

dalmare | 17.05.2020 01:18

"...cały czas obwieszczano (...) sytuacja diametralnie uległa zmianie..."-
-  ^? Nie zaszło dosłownie nic na linii Mertens-Napoli od 1. marca gdy Napoli przedstawiło mu ofertę przedłużenia, taką samą jak póżniejsza Interu.
Nie było od tamtej pory spotkania, w ofertach tak z Napoli jak z Interem nie dopracowywano szczegółów jak premia za podpis.
Jedyne ostatnio zdarzenia dot. Mertensa to: jego like pod inicjatywą fanów dopominających się spotkania i przedłużenia, oraz zakupienie przez patrona Napoli na aukcji na walkę z covid koszulki Mertensa z meczu Napoli-Barcelona
Głównym problemem klubu na obecną chwilę jest brak hotelu na odosobnienie kadry wobec daty treningów zespołowych.

Fan_Tulipan | 17.05.2020 14:15

Mertens zostanie w Napoli.

#MeritiamoUnFinaleDiversoseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy