REKLAMA
REKLAMA

Rummenigge nie komentuje doniesień ws. Sane

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport Bild  |  13.05.2020 19:40
Rummenigge nie komentuje doniesień ws. Sane

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dyrektor generalny Bayernu Monachium Karl-Heinz Rummenigge nie chce komentować doniesień dotyczących transferu Leroy'a Sane, który od dłuższego czasu jest łączony z przenosinami do bawarskiego klubu.

Media regularnie informują, że występujący w Manchesterze City Leroy Sane jest jednym z głównych celów transferowych Bayernu. Rummenigge zwraca jednak uwagę, że rynek transferowy ulegnie zmianie i jednym z efektów mogą być znacznie mniejsze opłaty transferowe.

- Nie rozmawiam o zawodnikach, którzy są związani kontraktem z innymi klubami. Mogę mówić tylko o wartości naszych piłkarzy. Jedno jest pewne: my też musimy działać dalekowzrocznie w nowych okolicznościach - powiedział Rummenigge w rozmowie ze Sport Bild.

Bayern planuje skład na nowy sezon


- Zadaniem Hasana Salihamidzicia, Olivera Kahna i trenera jest planowanie składu na następny sezon. Obejmuje to transfery do klubu, ale także odejścia - kontynuował.

- Duże kwoty transferów to indywidualne sprawy. Będą jeszcze zawodnicy, za których oczekiwać się będzie dużych kwot. Ale pytanie brzmi: kto będzie w stanie zapłacić tę cenę. Gotówka to coś, co nie istnieje już na dużą skalę w zawodowej piłce. Może to dobrze, że stajemy się bardziej racjonalni i stabilni - dodał szef Bayernu Monachium, cytowany przez Sport Bild.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy