REKLAMA
REKLAMA

Maldini krytykuje Rangnicka: Okazuje brak szacunku

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  11.05.2020 14:50
Maldini krytykuje Rangnicka: Okazuje brak szacunku

Paolo Maldini  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dyrektor techniczny Milanu Paolo Maldini w ostrych słowach skrytykował Ralfa Rangnicka, który od dłuższego czasu jest przymierzany do pracy w Mediolanie.

Rangnicka w klubie z San Siro chciałby zatrudnić dyrektor generalny Ivan Gazidis. Niemiec stwierdził jednak ostatnio, że jeśli miałby zaakceptować ofertę, musiałby otrzymać większą władzę w pewnych obszarach klubu.

Maldini zarzuca Rangnickowi brak szacunku


Wypowiedzi Rangnicka nie spodobały się Paolo Maldiniemu. - Niemiecki dyrektor, mówiąc o roli z pełną władzą kierowniczą zarówno w obszarze sportowym, jak i technicznym, wkracza na obszary, w których profesjonaliści pracują na podstawie regularnych kontraktów - powiedział Maldini dla agencji informacyjnej ANSA, cytowany przez Football Italia.

- Tak więc, mam dla niego pewną radę, zanim nauczy się włoskiego, powinien zrewidować generalną koncepcję szacunku, bowiem są osoby, którzy pomimo wielu trudności w tej chwili, starają się zakończyć sezon w sposób profesjonalny, stawiając dobro Milanu nad ich zawodową dumę - dodał były reprezentant Włoch.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

renegat | 11.05.2020 15:25

ewidentnie Maldiniemu zagotowalo sie w glowie. grunt pali mu sie pod nogami i postanowil posunac sie do personalnych atakow wobec potencjalnego rywala. tylko, ze Rangnick wypowiedzial sie dla mediow o swojej potnecjalnej pozycji w klubie a nie bezposrednio do Maldiniego czy jakiegos innego pracownika klubu.
.
wyniki. te nie przemawiaja za Maldinim.

lyndonmilan | 11.05.2020 22:42

Maldini może po tym wywiadzie skończyć jak Boban.

Kokodzambo | 11.05.2020 22:47

Maldiniemu się tyłek pali. Śmieszna wypowiedź.

MarseilleFan | 12.05.2020 20:11

Śmieszni to wy jesteście. Prawidłowa odpowiedź Maldiniego na idiotyczną i nieodpowiedzialną wypowiedź Ragnicka. W Milanie wciąż pracuje Poli i należy sie mu szacunek. Po za tym obecnie świat walczy z wirusem, a Niemiec wypowiada się w takim momencie o rozmowach z Milanem mając w dupie obecnego pracodawcę jak i osoby pracujące w Milanie. Każdy kto ma choć troche rozumu w głowie zrozumie tu wypowiedź Maldiniego, ale oczywiście polskie jopki będa bronić Ralfa bo juz liczą że będzie zbawcą Milanu :)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy