REKLAMA
REKLAMA

Milan bez nowych przypadków koronawirusa

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SerieA.pl  |  10.05.2020 09:42
Milan bez nowych przypadków koronawirusa

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
AC Milan w oficjalnym komunikacie poinformował, że ostatnia seria testów na obecność koronawirusa, które przeszli członkowie pierwszego zespołu i sztabu, nie dała żadnego pozytywnego wyniku.

"AC Milan ogłasza, że na podstawie testów przeprowadzonych do tej pory na zawodnikach pierwszej drużyny, jak i na personelu, nie było żadnych pozytywnych przypadków COVID-19" - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

"Drużyna będzie kontynuować swoje indywidualne programy treningowe w Milanello. W najbliższych dniach zostaną dokończone wszystkie odpowiednie badania lekarskie dla wszystkich zawodników będących do dyspozycji trenera" - dodano.

Bez nowych przypadków poza rodziną Maldinich


Tym samym nie sprawdziły się niedawne doniesienia włoskich mediów, które sugerując się wypowiedzią prezydenta klubu Paulo Scaroniego, informowały o możliwych nowych przypadkach koronawirusa w klubie.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Scaroni miał na myśli dyrektora sportowego klubu Paolo Maldiniego i jego syna Daniela. U obu zakażenie koronawirusem stwierdzono kilka tygodni temu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco