REKLAMA
REKLAMA

Spadafora: Ostatnie informacje nie wróżą dobrze

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  09.05.2020 13:16
Spadafora: Ostatnie informacje nie wróżą dobrze

Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Włoski minister sportu Vincenzo Spadafora wskazał, że ostatnie informacje o wykryciu zakażeń koronawirusem o zawodników klubów Serie A nie wróżą dobrze dla ewentualnego wznowienia sezonu.

W ostatnich dniach o wykryciu nowych przypadków w klubach, po dokonaniu testów u zawodników, poinformowały Torino, Fiorentina i Sampdoria Genua.

- Wiadomości o zainfekowanych zawodnikach z ostatnich kilku dni nie wróżą dobrze. Dopóki nie dowiemy się, jaka jest ewolucja kryzysu zdrowotnego, nie możemy dać pewnej odpowiedzi. Kluczowym słowem, również po niedawnym spotkaniu z komitetem naukowym w celu omówienia protokołu, jest "ostrożność". To, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 24 godzinach na pewno nie pomaga - powiedział Vincenzo Spadafora, cytowany przez Football Italia.

- W przyszłym tygodniu, przed 18 maja, będziemy mogli przeanalizować krzywą i statystyki po złagodzeniu obostrzeń. Komitet naukowy wkrótce wyda także swój werdykt w sprawie protokołu medycznego Włoskiej Federacji Piłkarskiej. Wtedy dowiemy się, czy problemy z protokołem zostały rozwiązane, czy niestety pozostają problemem. Te dwie rzeczy razem pozwolą nam podjąć decyzję - kontynuował.

Spadafora: Szansa na zreformowanie piłki i sportu


- Chcę jasno powiedzieć, że jest to szansa dla piłki nożnej i całego sportu na odnowienie się i ponowne rozważenie listy priorytetów i stylu życiu - mówił włoski minister sportu.

- Każdy, kto żałuje, że nie możemy po prostu wrócić do normy, najwyraźniej nie zrozumiał powagi sytuacji na świecie. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by stała się ona szansą na zreformowanie piłki nożnej i sportu - dodał .
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco