REKLAMA
REKLAMA

Inter z negatywnymi wynikami testów

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SerieA.pl  |  08.05.2020 13:13
Inter z negatywnymi wynikami testów

Piłkarze Interu Mediolan  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Inter Mediolan poinformował, że wszyscy zawodnicy uzyskali negatywne wyniki badań na obecność koronawirusa. Dzięki temu będą mogli wznowić dziś indywidualne treningi.

"Inter Mediolan informuje, że wszystkie testy medyczne, którym poddano pierwsza drużynę dały wynik negatywny. Nieobowiązkowe treningi indywidualne zostaną wznowione w dniu dzisiejszym" - czytamy w oficjalnym komunikacie Nerazzurrich.

"Klub zwraca szczególną uwagę na protokół dotyczący zdrowia zawodników i wszystkich członków klubu, zgodnie z wytycznymi rządu i ochrony zdrowia" - dodano.

Nowe przypadki w Fiorentinie, Torino i Sampdorii


Inter Mediolan jest kolejnym klubem Serie A, który poinformował o wynikach przeprowadzonych w ostatnich dniach testów. Wcześniej uczynili to przedstawiciele Hellas Werona, Torino, Fiorentiny i Sampdorii Genua. Tylko w przypadku pierwszego z nich, podobnie jak w Interze, wszystkie testy dały wynik ujemny.

W pozostałych trzech klubach stwierdzono nowe przypadki zakażenia koronawirusem wśród zawodników i członków sztabu. Wszystkie te osoby zostały wysłane na kwarantannę, a ich stan zdrowia będzie ściśle monitorowany.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
27.09 19:56