REKLAMA
REKLAMA

Spadafora: Mamy nadzieję, że będzie można dać zielone światło

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  06.05.2020 16:06
Spadafora: Mamy nadzieję, że będzie można dać zielone światło

Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Włoski minister sportu Vincenzo Spadafora, podczas dzisiejszego posiedzenia parlamentu, wypowiedział się na temat możliwego wznowienia rozgrywek Serie A. - Mamy nadzieję, że będzie można dać zielone światło - powiedział polityk.

- Włoska Federacja Piłkarska (FIGC) zaproponowała protokół, który komisja techniczno-naukowa oceni jutro. Mamy nadzieję, że uda się dać zielone światło, nawet jeżeli piłka nożna jest sportem, w którym nie ma możliwości uniknięcia kontaktu i nie przewiduje się stosowania środków ochronnym - powiedział Spadafora, cytowany przez portal Football Italia.

- W ciągu ostatnich kilku dni nawet zorganizowane grupy kibiców potępiały pomysł wznowienia sezonu. Odnoszę się także do Europy, gdzie w krajach, które zdecydowały się zawiesić swoje sezony, na razie pojawiają się tylko daty. Nawet Anglia, w której wydawało się, że będzie najłatwiej, odłożyła decyzję o wznowieniu treningów zaledwie tydzień temu - kontynuował.

- Powtarzam swoją linię, która jest również linią rządu: mamy nadzieję, że sezon zostanie wkrótce wznowiony, ale w tej chwili nie można jeszcze określić daty. Musimy zobaczyć, jak będzie wyglądać krzywa zarażenia w ciągu najbliższych dwóch tygodni - dodał włoski minister sportu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco