REKLAMA
REKLAMA

Digne: Ambicją Evertonu jest Liga Mistrzów

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  04.05.2020 11:03
Digne: Ambicją Evertonu jest Liga Mistrzów

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Obrońca Evertonu Lucas Digne wierzy, że klub z Goodison Park jest w stanie zakwalifikować się do rozgrywek Ligi Mistrzów pod wodzą Carlo Ancelottiego.

Obecnie zespół z Liverpoolu zajmuje dwunaste miejsce w tabeli Premier League, ale pozostaje w kontakcie z drużynami walczącymi o miejsca premiowane występami w Lidze Europy.

Digne jest przekonany, że Everton w przyszłości będzie również w stanie skutecznie walczyć o prawo gry w rozgrywkach Ligi Mistrzów. - Budujemy bardzo dobry projekt. Możemy zrobić coś bardzo wyjątkowego i bardzo dobrego. Na pewno możemy zakończyć ten sezon lepiej niż w poprzednim roku, a nawet w europejskich pucharach - powiedział Digne w rozmowie ze Sky Sports.

- Mamy coś specjalnego na Goodison Park. Mamy kibiców, są za nami za każdym razem, wszędzie. Mamy coś wyjątkowego w klubie, bo jesteśmy dużą rodziną i jeśli uda nam się zmienić wyniki na boisku, to będzie to niesamowite. Każdy daje z siebie wszystko i zobaczymy, co się stanie. Musimy zachować tę mentalność i za każdym razem robić co w naszej mocy. Jestem pewien, że skończymy bardzo wysoko - dodał francuski obrońca.

- W ciągu kilku lat zakupiono mnóstwo zawodników, poczyniono duże inwestycje. Ostatecznie będziemy chcieli skończyć rozgrywki w pierwszej czwórce, pierwszej piątce, i grać w Lidze Mistrzów - stwierdził Digne.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco